(+48) 94 713 60 22

O obiekcie

Basen zewnetrzny widok na hotelIKAR PLAZA zaprasza na niezapomniane wczasy nad morzem, wakacje rodzinne, weekendowe wypady we dwoje lub spotkania biznesowe.

Tylko 100 metrów od pięknej, piaszczystej plaży. Bardzo spokojna część Kołobrzegu – na uboczu – otoczona urokliwymi ogrodami i strumykami. A cały obiekt przygotowany do tego, by spełnić prawie każde Twoje pragnienie i zachciankę.

Dajemy Ci do wyboru: 250 pokoi, 9 apartamentów, dwie restauracje, centrum zdrowia, Wellness & SPA, klub nocny, salę fitness, kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych, bawialnię i plac zabaw dla najmłodszych oraz centrum konferencyjne.

*Ze względu na komfort wszystkich naszych gości od stycznia 2018 nie przyjmujemy zwierząt w obiekcie.

Informujemy, iż w związku z pracami technicznymi na terenie Kołobrzegu prowadzonymi przez Miejską Energetykę Cieplną nastąpi brak dostawy ciepłej wody w dniach od 29 maja 2019 od godziny 08:00 do 30 maja 2019 do godziny 20:00.

Powyższa przerwa jest niezależna od nas i jest koniecznością wykonania niezbędnych prac i przeglądów Ciepłowni Centralnej i Sieci Cieplnej w Kołobrzegu.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy!

Copyright © 2019 ikar plaza

Realizacja: Digital Generation