(+48) 94 713 60 22

Biznes konferencje

Spotkania biznesoweIKAR PLAZA to doskonałe miejsce na konferencje, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, bankiety i szkolenia. Nasz personel pomoże w ich organizacji i zadba o każdy szczegół. Dopasujemy się do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Mamy 4 sale konferencyjne. Wszystkie wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny (projektor, ekran, w większych salach również nagłośnienie), flipcharty oraz stały dostęp do bezprzewodowego Internetu. W każdej sali lub w bezpośrednim jej sąsiedztwie istnieje możliwość zorganizowania serwisu kawowego.

Oto możliwości aranżacji: Sale Konferencyjne możliwości aranżacji.

Dodatkowe usługi i atrakcje

Organizujemy całe imprezy rozrywkowe, uroczyste kolacje oraz ekskluzywne bale (do 250 osób) w obiekcie, różnego rodzaju wieczory tematyczne (filmowy, rockowy, Casino), a także integracyjne zabawy terenowe:

– Quady
– Buggy
– Katamarany
– Nurkowanie
– Wspinaczka po skrzynkach
– Monster Garaż
– Paintball
– Zabawy alpinistyczne

Korzystamy z pomocy profesjonalnych firm eventowych, zespołów muzycznych, artystów i każdorazowo dostosowujemy program do wymagań klienta oraz uczestników.

Zapewniamy bezpłatny wstęp do kompleksu basenów, świata saun oraz jacuzzi a nasi specjaliści z Wellness&SPA przygotują elastyczny pakiet zabiegowy dopasowany do specyfiki i potrzeb grupy.

Z przyjemnością przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa życzeń oraz potrzeb. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za obsługę klienta biznesowego.

p. Anna Matuszczak
a.matuszczak@ikar-plaza.pl

Copyright © 2020 ikar plaza

Realizacja: Digital Generation