(+48) 94 713 60 22

O obiekcie

Basen zewnetrzny widok na hotelIKAR PLAZA zaprasza na niezapomniane wczasy nad morzem, wakacje rodzinne, weekendowe wypady we dwoje lub spotkania biznesowe.

Tylko 100 metrów od pięknej, piaszczystej plaży. Bardzo spokojna część Kołobrzegu – na uboczu – otoczona urokliwymi ogrodami i strumykami. A cały obiekt przygotowany do tego, by spełnić prawie każde Twoje pragnienie i zachciankę.

Dajemy Ci do wyboru: 250 pokoi, 9 apartamentów, dwie restauracje, centrum zdrowia, Wellness & SPA, klub nocny, salę fitness, kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych, bawialnię i plac zabaw dla najmłodszych oraz centrum konferencyjne.

W związku z trwającym stanem pandemii dostępność poszczególnych usług może podlegać ograniczeniom wynikającym z aktualnych przepisów prawa i decyzji obiektu. W trosce o najwyższy standard usług na bieżąco wdrażamy procedury sanitarne. Nabywając powyższą ofertę, akceptują Państwo brak możliwości korzystania z wybranych udogodnień w związku z COVID-19. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych i e-papierosów.

*Ze względu na komfort wszystkich naszych gości od stycznia 2018 nie przyjmujemy zwierząt w obiekcie.

Copyright © 2020 ikar plaza

Realizacja: Digital Generation