(+48) 94 713 60 22

Pokoje

Wybierz jeden z 250 komfortowych pokoi lub z 9 przestronnych apartamentów, znajdujących się na 5 piętrach budynku. Zapewnimy Ci pełny spokój, bo część mieszkalna obiektu jest oddzielona od części wspólnych i nic nie zakłóci Twojego wypoczynku. Jeśli się pospieszysz z rezerwacją, możesz otrzymać pokój z przepięknym widokiem na morze.

Pokoje standardowe wyposażone są w telewizory LCD z telewizją satelitarną, lodówkę, czajnik, telefon, łazienkę oraz balkon. W każdym pokoju znajdują się dwa łóżka (istnieje możliwość ich złączenia) oraz dodatkowo rozkładana sofa.

Komfortowe apartamenty w IKAR PLAZA oferują bardzo dużo przestrzeni. Składają się z przestronnego przedsionka/przedpokoju, pokoju dziennego z łazienką oraz sypialni (łoże małżeńskie) z oddzielną łazienką. W każdym apartamencie znajduje się telewizor LCD z telewizją satelitarną, balkon oraz dwie rozkładane sofy.
Istnieje możliwość za dodatkową opłatą doposażenia pokoju hotelowego w łóżeczko dla dziecka, pościel, przewijak oraz wanienkę.

Copyright © 2020 ikar plaza

Realizacja: Digital Generation