(+48) 94 713 60 22

Restauracje

Do Twojej dyspozycji oddajemy dwie restauracje oraz Lobby Bar.

Wszystkie posiłki, serwowane w ramach pobytu w IKAR PLAZA zjesz w restauracji na parterze. Śniadania, obiady oraz kolacje dostępne są w formie bufetu szwedzkiego w następujących godzinach:

Śniadanie 7:00 – 10:00
Obiad 12:30 – 15:00
Kolacja 16:30 – 19:00

 

Na pierwszym piętrze znajdziesz restaurację Plaza a’la carte. Jest to idealne miejsce do spotkań biznesowych, romantycznych kolacji we dwoje a także specjalnych obiadów rodzinnych. Czekają na Ciebie dania z różnych stron świata oraz specjały kuchni polskiej. Mamy też pyszności dla dzieci.

W restauracji odbywają się koncerty muzyki poważnej, operetki, pokazy tańca, wieczorki taneczne, występy solistów, pokazy folklorystyczne i wiele innych atrakcyjnych wydarzeń.

Restauracja jest CZYNNA CODZIENNIE w godzinach: 13:0023:00*

*Restauracja Plaza jest również miejscem imprez zorganizowanych. Z tego powodu w niektóre dni w roku może być nieczynna dla Gości. Zapraszamy wówczas do skorzystania z usługi Room Service.

Lobby Bar to ulubione miejsce naszych gości. Miło spędzisz czas przy filiżance kawy, herbaty czy lampce wina oraz porcji przepysznego ciasta lub pucharu lodowego. Odpoczniesz w przerwie konferencji albo… popracujesz sobie w tych niezwykłych warunkach (dostęp do Internetu bezprzewodowego).

W tym miejscu organizowane są też klimatyczne koncerty, które dla naszych gości są bezpłatne.

Lobby Bar znajduje się tuż przy Recepcji.
CZYNNY CODZIENNIE od 9:00 do 23:00

Na terenie obiektu znajduje się również Klub PLAZA. Klub jest miejscem otwieranym wyłącznie podczas imprez zorganizowanych takich jak wesela, imieniny, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz mniej formalne spotkania przy ulubionym drinku i przyjemnej muzyce.

Copyright © 2022 ikar plaza

Realizacja: Digital Generation

Facebook button Instagram button
covid-19
X

Sprawdź jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo Gości.

Czytaj więcej