Nasze Centrum Zdrowia może poszczycić się pełną ofertą zabiegów leczniczych oraz szeroką ofertą masaży. Wykwalifikowani terapeuci pomogą Ci zregenerować siły i odzyskać energię do codziennych obowiązków. Klimat Kołobrzegu, urocze położenie naszego obiektu oraz komfortowe warunki pobytu pozwolą Ci połączyć leczenie z relaksem oraz wypoczynkiem.
image
alt text
image
alt text
image
image

FITNESS

Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, nastrój lub kondycję, skorzystaj z sali fitness. Czeka tam na Ciebie nowoczesny sprzęt cardio oraz do ćwiczeń siłowych. Siłownia znajduje się na poziomie -1.

IKAR PLAZA zaprasza na:
niezapomniany wypoczynek nad morzem
 wakacje rodzinne
 weekendowe wypady we dwoje
spotkania biznesowe

WYMARZONE WAKACJE

IZA, TRIPADVISOR

Wszystko, czego można sobie życzyć, aby wspaniale spędzić urlop! Przestronne, czyste pokoje dobrze wyposażone, łazienka na wysokim poziomie z pachnącym mydłem i suszarką, ponadto dostępny w pokoju niezbędny sprzęt do plażowania. A jeśli uda się zarezerwować pokój
z widokiem na basen zewnętrzny, to jest się w raju, nie trzeba opuszczać kraju w poszukiwaniu luksusu. Ponadto obfita, doskonała kuchnia, która zadowoli najwybredniejszych smakoszy. Recepcja profesjonalna
​​​​​​​i życzliwa. I cóż więcej potrzeba?!

POLECAM

SYLWESTER, TRIPADVISOR

Byłem z rodziną 2 razy i jeszcze nie raz chętnie się wybiorę. Miło spędzone wczasy na przyzwoitym poziomie. Zarówno dla dzieci, jak i dorosłych jest co robić, jedzenie bardzo dobre, latem dodatkowo atrakcje dla dzieci. Chętnie kolejny raz pojadę.

NA PEWNO WRÓCIMY

NATASZA, GOOGLE

Mila obsługa i zawsze pomocna. Hotel bez zastrzeżeń, a jedzenie przepyszne. Na pewno powrócimy. Polecam wszystkim.