(+48) 94 713 60 22

Z dziećmi

Dbamy o radość dziecka

Twoje dzieci w IKAR PLAZA przeżyją niezapomniane chwile. Przygotowaliśmy dla nich wiele udogodnień oraz mnóstwo okazji do dobrej zabawy. Nie musisz się martwić o to, co będą robić, bo zapewnimy im wiele atrakcyjnych rozrywek.

Jeśli spędzacie ferie zimowe w Ikar Plaza, Wasze dzieci będą mogły wziąć udział w niesamowitej zabawie! Codziennie będziemy organizować dla nich kreatywne zajęcia. Wybierzcie najciekawsze i zabierzcie na nie swoje dzieci 17.08.-23.08.2020 program animacji dla dzieci, 24.08.-30.08.2020 program animacji dla dzieci.

Pokój zabawBon Turystyczny

Z przyjemnością informujemy, że w naszym obiekcie ruszył Program Bonu Turystycznego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej oraz do rezerwacji.

 

Jakie są zasady korzystania z BONU TURYSTYCZNEGO
w Ikar Plaza?

  1. Bon może służyć do zapłaty zadatku potwierdzającego dokonaną rezerwację .Jeśli kwota wymaganego zadatku do potwierdzenia rezerwacji będzie wyższa niż wartości bonu, konieczna będzie dopłata przelewem. Zadatek potwierdzający rezerwację pobytu, opłacony bonem jest bezzwrotny. Jeśli pobyt nie będzie mógł być zrealizowany z przyczyn niezależnych od Ikar Plaza, umożliwiamy jego przeksięgowanie na pobyt w innym terminie.
  2. Za pomocą bonu można również dokonać płatności za pobyt na miejscu do 31 marca 2022 r. Bonem można płacić wielokrotnie, aż do wykorzystania przysługującej kwoty. Jeśli wartość noclegu przekroczy wartość bonu, resztę kwoty należy uregulować kartą lub gotówką w recepcji.
  3. Bonem można opłacić pobyt rodzinny z dzieckiem/dziećmi. Warunkiem skorzystania z bonu jest uczestnictwo dziecka w pobycie. Oferta dostępna na https://www.ikar-plaza.pl.

Jak zrealizować BON TURYSTYCZNY?

  1. Po zalogowaniu się na PUE ZUS otrzymacie Państwo indywidualny 16- znakowy kod bonu. Po aktywowaniu bonu w naszym biurze rezerwacji lub w recepcji otrzymacie Państwo potwierdzającego sms’a z 6-cyfrowym kodem, który należy również podać podczas dokonywania rezerwacji.
  2. Do aktywacji kodu jest NIEZBĘDNE posiadanie aktywnego profilu na PUE ZUS.
  3. Dodatkowe pytania dotyczące aktywacji bonu realizuje infolinia ZUS 2211 22 111 (całą dobę) lub mail: bon@zus.pl.

Zabawy w basenie z dziećmiBasen

Na terenie wewnętrznego kompleksu basenowego specjalnie dla najmłodszych wydzieliliśmy płytką i bezpieczną część o głębokości do 90 cm. Każde dziecko może też bezpłatnie korzystać z desek do pływania, „makaronów” oraz dmuchanych „skrzydełek”.
Latem, przy sprzyjającej pogodzie otwieramy basen zewnętrzny. Dzieci znajdą tam wiele atrakcji – między innymi dmuchane bujawki, bojki oraz najróżniejsze stwory morskie.
Przez cały rok zapraszamy do skorzystania z lekcji pływania oraz kursów nurkowania – specjalnie dla dzieci. Szczegółowe informacje można znaleźć w Centrum Nurkowym AQARIUM.

Bawialnia

Dzieci mogą też miło spędzić czas w pokoju zabaw na poziomie -1 (niski parter). Czekają tam na nie: mnóstwo fantastycznych zabawek, zeszyty do kolorowania, tunele, bujaki, samochodziki, zjeżdżalnie, domki i ogromny basen z kolorowymi kulkami.
Tuż przy bawialni znajduje się toaleta. Klucz do bawialni otrzymają Państwo w RECEPCJI.
Na tym samym poziome udostępniliśmy również stół do gry w bilard, ping ponga, cymbergaj oraz piłkarzyki (kije, rakietki jak i piłeczki otrzymają Państwo w Recepcji).

Jadalnia, restauracja oraz Lobby Bar

W hotelowej restauracji przez cały rok dajemy ogromny wybór dań kuchni europejskiej. W bufecie dzieci zawsze znajdą coś dla siebie – nawet te najbardziej wybredne. Do Twojej dyspozycji oddajemy również opiekacz oraz toster.
W Restauracji PLAZA (1 piętro) nasz szef kuchni zaprasza na smaczne i zdrowe dania sporządzane specjalnie z myślą o dzieciach. Pamiętamy też o tym, co uwielbia chyba każde dziecko – zapraszamy na pyszne puchary lodowe, lody smażone lub świeże ciasta. W Restauracji dostępne są specjalne krzesełka dla dzieci.

Pokój hotelowy

Do standardowego wyposażenia każdego pokoju możesz łatwo dodać: łóżeczko dla dziecka, pościel, wanienkę oraz przewijak, DVD i bajki. W tej sprawie prosimy zgłaszać się do Recepcji (dopłata za dodatkowe wyposażenie).
Dzieci mogą oglądać w TV specjalne dwa kanały: MiniMini oraz ZigZap.

 

Child holding a paper airplane and dreaming about traveling

Święta, wakacje, ferie oraz długie weekendy

W czasie świąt, letnich i zimowych wakacji oraz długich weekendów organizowane są liczne animacje, pokazy cyrkowe i magiczne, teatrzyki oraz zajęcia plastyczne prowadzone przez wykwalifikowanych opiekunów oraz plastyków. Zapraszamy również na wspólne czytanie bajek. Program zajęć dla dzieci zaplanowany jest na całe popołudnia, więc Ty w tym czasie możesz znaleźć czas tylko dla siebie. Zimą oferujemy bezpłatne wypożyczenie sanek. Aktualny program zajęć znajduje się na tablicy informacyjnej oraz w Recepcji. Ilość i rodzaj animacji uzależniony jest od ilości dzieci przebywających w tym czasie w obiekcie.

Niania w hotelu

Przez cały rok istnieje możliwość zamówienia indywidualnej opieki dla dzieci. Prosimy w tej sprawie kontaktować się z Recepcją.

 

 

 

Copyright © 2021 ikar plaza

Realizacja: Digital Generation

Facebook button Instagram button
covid-19
X

Zasady bezpieczeństwa

Sprawdź jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo Gości.

Czytaj więcej