(+48) 94 713 60 22

Z dziećmi

Dbamy o radość dziecka

Twoje dzieci w IKAR PLAZA przeżyją niezapomniane chwile. Przygotowaliśmy dla nich wiele udogodnień oraz mnóstwo okazji do dobrej zabawy. Nie musisz się martwić o to, co będą robić, bo zapewnimy im wiele atrakcyjnych rozrywek.

Jeśli spędzacie ferie zimowe w Ikar Plaza, Wasze dzieci będą mogły wziąć udział w niesamowitej zabawie! Codziennie będziemy organizować dla nich kreatywne zajęcia. Wybierzcie najciekawsze i zabierzcie na nie swoje dzieci 10.02.-16.02.2020 program animacji dla dzieci, 17.02.-23.02.2020 program animacji dla dzieci.

Zabawy w basenie z dziećmiBasen

Na terenie wewnętrznego kompleksu basenowego specjalnie dla najmłodszych wydzieliliśmy płytką i bezpieczną część o głębokości do 90 cm. Każde dziecko może też bezpłatnie korzystać z desek do pływania, „makaronów” oraz dmuchanych „skrzydełek”.
Latem, przy sprzyjającej pogodzie otwieramy basen zewnętrzny. Dzieci znajdą tam wiele atrakcji – między innymi dmuchane bujawki, bojki oraz najróżniejsze stwory morskie.
Przez cały rok zapraszamy do skorzystania z lekcji pływania oraz kursów nurkowania – specjalnie dla dzieci. Szczegółowe informacje można znaleźć w Centrum Nurkowym AQARIUM.

Bawialnia

Dzieci mogą też miło spędzić czas w pokoju zabaw na poziomie -1 (niski parter). Czekają tam na nie: mnóstwo fantastycznych zabawek, zeszyty do kolorowania, tunele, bujaki, samochodziki, zjeżdżalnie, domki i ogromny basen z kolorowymi kulkami.
Tuż przy bawialni znajduje się toaleta. Klucz do bawialni otrzymają Państwo w RECEPCJI.
Na tym samym poziome udostępniliśmy również stół do gry w bilard, ping ponga, cymbergaj oraz piłkarzyki (kije, rakietki jak i piłeczki otrzymają Państwo w Recepcji).

Jadalnia, restauracja oraz Lobby Bar

W hotelowej restauracji przez cały rok dajemy ogromny wybór dań kuchni europejskiej. W bufecie dzieci zawsze znajdą coś dla siebie – nawet te najbardziej wybredne. Do Twojej dyspozycji oddajemy również opiekacz oraz toster.
W Restauracji PLAZA (1 piętro) nasz szef kuchni zaprasza na smaczne i zdrowe dania sporządzane specjalnie z myślą o dzieciach. Pamiętamy też o tym, co uwielbia chyba każde dziecko – zapraszamy na pyszne puchary lodowe, lody smażone lub świeże ciasta. W Restauracji dostępne są specjalne krzesełka dla dzieci.

Pokój hotelowy

Do standardowego wyposażenia każdego pokoju możesz łatwo dodać: łóżeczko dla dziecka, pościel, wanienkę oraz przewijak, DVD i bajki. W tej sprawie prosimy zgłaszać się do Recepcji (dopłata za dodatkowe wyposażenie).
Dzieci mogą oglądać w TV specjalne dwa kanały: MiniMini oraz ZigZap.

 

Child holding a paper airplane and dreaming about traveling

Święta, wakacje, ferie oraz długie weekendy

W czasie świąt, letnich i zimowych wakacji oraz długich weekendów organizowane są liczne animacje, pokazy cyrkowe i magiczne, teatrzyki oraz zajęcia plastyczne prowadzone przez wykwalifikowanych opiekunów oraz plastyków. Zapraszamy również na wspólne czytanie bajek. Program zajęć dla dzieci zaplanowany jest na całe popołudnia, więc Ty w tym czasie możesz znaleźć czas tylko dla siebie. Zimą oferujemy bezpłatne wypożyczenie sanek. Aktualny program zajęć znajduje się na tablicy informacyjnej oraz w Recepcji. Ilość i rodzaj animacji uzależniony jest od ilości dzieci przebywających w tym czasie w obiekcie.

Niania w hotelu

Przez cały rok istnieje możliwość zamówienia indywidualnej opieki dla dzieci. Prosimy w tej sprawie kontaktować się z Recepcją.

 

 

 

Copyright © 2020 ikar plaza

Realizacja: Digital Generation